Novinky

Mistrovství Evropy 2008   (19.11.2008 14:31)

Každoroční seriál koloběžkových závodů pro malé i velké závodníky v České republice a na Slovensku, pod názvem ROLLO LIGA, hostil v letošním roce závod Mistrovství Evropy 2008. Dobře připravené závody, konané v Moravské Třebové, byly rozděleny do mnoha disciplín a kategorií. Pro stáj KMsport skončily velkým úspěchem.

Obrovského úspěchu dosáhla nejmladší závodnice profesionálního koloběžkového týmu KMsport  Klárka Kociánová. Po velmi dramatickém startu postupně předjela všechny závodníky a s přehledem protla cílovou pásku jako první. Svým suverénním vítězstvím tak získala titul Mistr Evropy 2008.

Velkým úspěchem je to i proto, že to byl její premiérový závod na tak vysoké úrovni, a podařilo se jí tak zúročit společně ujeté kilometry a čas strávený na svých závodních koloběžkových speciálech pod odborným vedením svého osobního trenéra Martina Kociána – tatínka této nejúspěšnější závodnice týmu.

Doufáme, že v následující závodní koloběžkové sezóně 2009 se jí podaří nejen obhájit  tento titul, ale také dosáhnout i jiná dobrá umístění i v dalších disciplínách.
     Bez nadsázky lze očekávat v následující sezóně i další dobré výsledky ostatních závodníků stáje KMsport, kteří svůj velmi dobrý přístup v přípravě přetaví v další velké úspěchy tohoto již velmi úspěšného závodního týmu patřící ke světové špičce.