Paintball


Umístění hřiště

Paintballové hřiště se nachází v obci Loučná nad Desnou (okr.Šumperk), v její místní části Kociánov (za rybníkem Kocián).

Nové hřiště - zámek!

Dvě podlaží a nádvoří Vám opravdu rozproudí krev! Tady vítězí dravost, rychlost a moment překvapení. Mušketýrská hrdost už se nenosí, na zámku může přijít nepřátelský útok z jakékoliv strany!

Doprava

Autem
Z Jeseníku (Polska) po silnici I/44 směr Šumperk, v Bělé pod Pradědem (Domašov) odbočte doprava na Šumperk, projedete Bělou pod Pradědem – Filipová, přejedete Červenohorské sedlo. Loučná nad Desnou je první obec pod Červenohorským sedlem. Nejdříve se octnete v místní části Kouty nad Desnou, pak Rejhotice až do Kociánova. Zahnete k rybníku Kocián a pak už to nemůžete minout. Ze Šumperka (Olomouce, Brna) po silnici I/44 přes Velké Losiny do Loučné nad Desnou (směr Jeseník). Z Bruntálu (Opavy, Ostravy) po silnici I/11, přes Rýmařov (směr Šumperk), dále po silnici I/44, přes Velké Losiny do Loučné nad Desnou (směr Jeseník).

Autobusem
Pravidelnými linkami ČSAD (www.jiznirady.cz).

Vlakem
Železniční stanice Loučná nad Desnou je vzdálena od hřiště pouhých 300 m. Jedná se o stanici na soukromé trati Šumperk – Kouty nad Desnou. Provozuje ji firma Connex. Jízdenky je možné zakoupit běžným způsobem u pokladen ČD, v předprodeji nebo přímo ve vlaku (www.jiznirady.cz).

Akce pro skupiny, jednotlivce a firmy

Pokud se akce nekoná na našem hřišti, je účtována doprava 6 Kč/km dle skutečně ujetých km. Dopravné je možné po dohodě a v případě dodržení objednaného počtu hráčů snížit až na 0 Kč/km.

Pokud budete mít zájem, rádi Vám zajistíme občerstvení – káva, čaj, nealko nápoje, klobásy, rybí speciality (v 50 m vzdálené rybářské baště).

Pro případ vícedenní akce zajistíme ubytování.