Čištění


Čištění plášťů budov vysokotlakou vodou

Provádíme čištění omyvatelných nebo voděvzdorných venkovních částí budov (obklady, prosklení, cihlové zdi, ...). Na tyto práce používáme zařízení dodávající vysokotlakou vodu o malém průtoku, takže nehrozí promáčení stěn. Je možné čistit za provozu v budově a okolí.

Čištění oken a prosklení budov

Provádíme čištění a mytí neotvíratelných oken a prosklení pomocí horolezecké techniky bez omezení provozu v budově (banky, úřady, obchodní domy, ...).

Čištění okapových žlabů a svodů

Odstranění sněhových návějí a námraz ze střech.
Dlouhou životnost a 100% funkčnost zajistí okapům pouze pravidelné čistění a údržba. V okapech se běžně ukládá prach, listí, trus ptáků. Ty čas promění v hlínu, která zanese svod a přetékající voda způsobí značné škody na fasádě. Znečistěné okapy rychleji podléhají korozi a investice na jejich výměnu je neúměrně vysoká oproti pravidelné údržbě.

Úklidové práce

Kompletní úklid (holubí trus, komunální odpad...)

  • úklid sklepů
  • úklid dvorů
  • úklid bytů

Nabízíme Vám komplexní řešení pro mimořádné či kolaudační úklidy Vašich kanceláří, výrobních prostor aj. Pro každého klienta vytváříme individuální nabídku, které plně uspokojí všechny Vaše standardní i speciální požadavky.

Součástí komplexního úklidu je možnost vypracování smlouvy, která zahrnuje celoroční servis vybraného objektu. Služby poskytujeme na základě smlouvy o dílo, jejíž součástí je manuál úklidu s cenami za m2, plochou úklidu v jednotlivých objektech a fakturace.

 


 

Práce provádíme pomocí horolezecké techniky,nebo za použití plošin a lešení.

Provádění veškerých výškových prací vlastními prostředky pomocí specialistů, vyškolených ve smyslu vyhlášek ČÚBP a ČBÚ č. 324/1990 Sb.

Dokumentace průběhu práce

Zdokumentujeme vám na přání průběh prováděných prací naší firmou, jako součást stavebního deníku.
Dokumentace může být na video nebo formou fotek a dipozitivů.